Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Volume Capacity | 30L |
| Shape | Rectangular Front Open |
| Nestable | No |
| Material | HDPE |
| Weight | 1 kg |
| Thickness | 3 mm |
| Food Grade | No |
| Color | Blue |
| Brand | Supreme |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Dimension | 515X310X200 mm |
| Stackable | Yes |
| Partition Type | Without Partition |
| Stacking Type | Stackable |
| Shape | Front Open Rectangular |
| Lid Type | Open |
| Brand | Supreme |
| Thickness | 5 mm |
| Material | Polypropylene |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Mounting Type | Shelf |
| Load Capacity | 2 kg |
| Brand | Supreme |
| Outside Dimensions | 95X102X51 mm |
| Inside Dimensions | 293 x 210 x 130 mm |
| Thickness | 3 mm |
| Material | Polypropylene |
| Weight | 0.5 kg |
| Esd Protection | No |